İl Performans ve Kalite Koordinatörlüğü
U y g u l a m a   |   B i l g i


B a ğ l a n t ı l a rStantlar, Bildiriler, Araştırma ve Uygulama Ödülleri İle Bilgi Yarışması Hakkında Duyuru!


V. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi / 20-22 Kasım 2014 – Antalya

20 – 22 Kasım 2014 tarihleri arasında Bakanlığımızca Antalya ilinde düzenlenecek olan “V.Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi” kapsamında Kamu ve Özel sağlık kurum ve kuruluşlarının hizmet ve ürünlerinin tanıtımı için Stant Alanı başvuruları başlamıştır. Başvurular en son 15 Eylül 2014 tarihine kadar kalitekongre@gmail.com e-posta adresine yapılacak olup, stantta yer alacak her türlü malzeme, doküman, materyal vb. listesi e-posta ile gönderilecektir. Uygun görülen stant başvuruları 10 Ekim 2014 tarihinde ilan edilecektir.

Kongre kapsamında düzenlenen IV. Ulusal Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri ise “SKS En İyi Uygulama Ödülü” kategorisi ve “SKS Araştırma ve Bilimsel Yayın Ödülü” kategorisi şeklinde 2 ayrı kategoride gerçekleştirilmektedir. Her iki ödül kategorisi için başvurular 08 Ağustos 2014 tarihinde sona erecektir. Jüri değerlendirmesi sonucunda, Kongre sırasında yapılacak olan oylamaya katılmak için hak kazanan çalışmalar 14 Ekim 2014 tarihinde açıklanacaktır. Kongre katılımcılarına yönelik olarak gerçekleştirilecek olan sunumlar sonrasında yapılacak oylama ile ödül sahipleri belirlenecek ve Kongre Ödül Töreninde ilan edilecektir.  Yazım kuralları ve başvuru hakkında bilgi için tıklayınız.

Hemşirelere yönelik düzenlenecek olan “SKS Bilgi Yarışması” başvuruları ise 03 – 10 Ekim 2014 tarihleri arasında www.esksakademi.saglik.gov.tr web adresinden yapılacak olup, sınav yine www.esksakademi.saglik.gov.tr üzerinden 24 Ekim 2014 tarihinde gerçekleştirilecektir. Dereceye girenler 31 Ekim 2014 tarihinde açıklanacak, sıralamalar ise Kongre Ödül Töreninde ilan edilecektir.

Kongre için Bildiri gönderim süreci 06 Temmuz 2014 tarihinde son bulmuştur. Bu süreçte yaklaşık 250 adet Tam Metin Bildiri gönderilmiş olup, değerli çalışmalarını gönderen tüm araştırmacılara teşekkürlerimizi sunarız. Gönderilen bildirilerin hakem değerlendirme süreci başlamış olup, kabul edilen Sözel ve Poster Bildiriler 29 Ağustos 2014 tarihinde ilan edilecektir.

Tüm ilgililere saygıyla duyurulur.


Kaynak:
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Nöbetçi Eczane
Hast. Rand.Hastane Randevu
Hast. Rand.Aile Hekimim Kim?
Hast. Rand.Bilgi Edinme
Hast. Rand.Sb E-posta
Hast. Rand.Bimer
Hast. Rand.Sabim
Hast. Rand.Alo 171
Hast. Rand.112 Acil Sağlık
Hast. Rand.Arıza Bildir